O nás

Zuzana G. Burdějová

Narodená na Morave v roku 1983, vyrastená na Slovensku, strihať som začala v 15tich pre radosť a odvtedy ma to ešte nepustilo. Moja cesta k vlastnému salonu ale rozhodne nebola priama. Viedla cez hotelovú školu v Trenčíne, do Prahy, Anglicka, Francúzska a Dánska, k porodu mojej prvej dcéry Sofie, nakoniec až sem. Bol to niekoľkoročný proces snenia a zapisovania si nápadov, ktorý sa zhmotnil v roku 2014 v krásné Olomouci.

Odmala som veľmi kreatívna a neposedná, potrebujem zmenu a stále sa učiť niečo nové, vtedy som vo svojom živle. Považujem sa za ekoložku a evolucionárku.  Ponúkam alternatívy, ale nenútim ich. Každý máme svoju jedinečnú cestu a tu sa snažím rešpektovať.

Okrem vlasov sa venujem malovaniu na telo hennou a jagua gelom (môžte sledovať môj nový profil na instagrame @pehulenna), štúdiu tradičnej čínskej medicíny a akupunktury a od septembra 2021 som na materskej s druhou dcerou Ágnes.

 

Filip Rösler

Od útlého věku mě život táhl k vlasům a k tanci. Když jsem zrovna netrávil hodiny na tréninku, tak jsem česal mamku, babičku a kamarádky. Ve volném čase jsem se vždy rád věnoval i make-upu. Studoval jsem taneční konzervatoř, ale kvůli zranění jsem byl nucen skončit. Dále jsem vystudoval gymnázium a přihlásil se na vysokou školu, ale brzy jsem zjistil, že to není úplně moje cesta. A tak moje kroky směřovaly na soukromé učiliště, kde jsem konečně mohl dělat to, co mě opravdu baví. Tanci se ale věnuji dál jako trenér a porotce.

Skvělé profesní zkušenosti jsem získal prací v jednom prestižním kadeřnickém studiu v ČR. Do Zelené hlavy mě doporučil šéf značky Natulique CZ, Filip Gregor, a já jsem mu za tuto příležitost moc vděčný.